Piegādes iespējas un nosacījumi.

Veicot un apmaksājot pasūtījumu, darba dienās, līdz plkst. 12:00 pasūtījums tiek sagatavots un izsūtīts tajā pašā dienā.

Mēs nodrošinām piegādi Latvijā un uz  ārvalstīm. Ja, reģistrējoties, sarakstā Jūs neatrodiet  valsti, kurā dzīvojiet, uzrakstiet mums, un mēs individuāli izskatīsīm piegādes iespējas jūsu valstī. Izvēloties piegādes adresi ārpus Latvijas robežas, lūdzam uzmanīties, jo atkarībā no katras valsts likumdošanas ir iespējamas papildus izmaksas – muitas nodokļi un PVN. Šīs izmaksas nav iekļautas piegādes cenā un ir jūsu pašu atbildībā.

Piegādes metodes:

1. Piegāde ar Omniva.

Piegāde uz izvēlēto Omniva pakomātu. Atvērts 24 stundas diennaktī. Piegādes termiņš ir 1-3 darba dienas. Minimālā pasūtījuma summa nav.

Omniva pakomātu saraksts un karte: www.omniva.lv/privats/adreses

SMS paziņojumā tiks norādīts durvju atvēršanas kods, kas sastāv no 6 cipariem. Esot pie pakomāta ir jāizvēlas  "Saņemt" un jāievada 6-ciparu kods kas tika nosūtīts uz Jūsu telefonu. Pēc SMS saņemšanas pakas saņēmējam ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā.

Standarta izmēra pakas piegāde Latvijā ir 2.80

2. Piegāde ar DPD.

Piegāde uz izvēlēto DPD Pickup Skapi vai Pickup Bode punktā. Minimālā pasūtījuma summa nav. Piegādes termiņš ir 1-2 darba dienas. Standarta izmēra pakas piegāde Latvijā ir 2.80

DPD Pickup punktu saraksts un karte: www.dpd.com/lv/sakums/pickup_tikls

Tiklīdz sūtījums tiks ievietots pakomātā, īsziņa tiks nosūtīta saņēmējam uz telefona numuru. SMS paziņojumā tiks norādīts PIN-kods. Ja piegāde bija noformēta uz pakomātu, tad esot pie pakomāta ir jāievada PIN kods. Ja piegāde noformēta uz Pickup punktu, tad nepieciešams nosaukt pakas saņēmēja vārdu, uzvārdu un PIN kodu vai uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, autovadītāja apliecību, ID karti). Pēc SMS saņemšanas pakas saņēmējam ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā.

4. Latvijas Pasts piegāde.

Pasta sūtījums, kurš tiks piegadāts uz noradīto pasta nodaļu vai pasta stacijas pakomātiem. Piegādes termiņi ir atkarīgi no piegādes adreses, vidēji no 2 līdz 3 darba dienām. Minimālā pasūtījuma summa nav.

5. Piegāde ar "Venipak" kurjeru.

Visas kurjerpiegādes tiek nodrošinātas ar "Venipak" kurjeriem. Izmantojot šo piegādes veidu Jūsu pasūtijums tiks piegādāts Jūsu izvēlētajā vietā, tieši Jums rokās. Vidējās izmaksas Latvijā ir ap 7.5

6. Piegāde uz "Circle K" degvielas uzpildes stacijām.

Lielāka izmēra vai apjoma pasūtījumus piedāvājam piegādāt arī uz "Circle K" degvielas uzpildes stacijām ar Exprespasts palīdzību. Šī ir ļoti laba alternatīva piegādei ar kurjeru, kā arī būs lētāka. Priekšrocības, ka paku iespējams saņemt 24/7.  Piegādes izmaksas ap 3 

Starptautiskās piegādes iespējas

1. Latvijas Pasts piegāde

2. Piegāde ar DPD

3. Piegāde ar "Venipak"

4. Omniva - Baltijas valstīs

Ja Jums rodas jautājumi, droši uzrakstiet mums. 

Salidzini.lv logotips Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos