Laipni aicināti mūsu mājas lapā!

 Mēs esam e-komercijas veikals un apmācību studija, kas specializējās skropstu un uzacu kopšanā. Mēs piedāvājam starptautiskus un nozarē labi pazīstamus zīmolus, lai jūs varētu piemeklēt dažādus produktus atbilstoši savām vajadzībām, tostarp mūsu zīmolu skropstu pieaudzēšanā. Mēs piedāvājam apmācības pieredzējušiem meistariem un iesācējiem skropstu pieaudzēšanā, kā arī skropstu un uzacu laminēšanā. Mūsu kaislība ir uzlabot skropstu pieaudzēšanas nozari izglītojot meistarus un radot augstas klases skropstu pieaudzēšanas produktus. Mēs uzskatām, ka mūsu produkti un apmācības kursi ir nepārspējami un palīdzēs jums gūt panākumus šajā konkurētspējīgajā nozarē.


Kristīna

Mūsu zīmola dibinātāja ir pieredzējis un praktizējošs skropstu meistars ar ievērojamu karjeru šajā nozarē kopš 2013. gada. Viņa ir piedalījusies un uzvarējusi vairākos skropstu pieaudzēšanas čempionātos, tādējādi pierādot savas augstās zināšanas un prasmes. Oficiālais "London Lash Pro" treneris Baltijā. Kopš 2020. gada ir starptautiska skropstu pieaudzēšanas sacensību tiesnese. Viņas milzīgās zināšanas un pieredze ir pamats mūsu produktu izstrādē un skropstu pieaudzēšanas apmācību kursu izveidē, lai nodrošinātu mūsu klientiem vislabāko iespējamo apmācību un produkciju.


Mīļākais citāts: Nav nekas neiespējams. Neiespējamais vienkārši aizņem vairāk laika.
Mūsu zīmols - Beauty Pro.

Mūsu privāto preču zīmju produkti ir rūpīgi izstrādāti un pārbaudīti, lai tie atbilstu augstākajiem nozares standartiem, nodrošinot vislabāko iespējamo kvalitāti. Produktu kvalitāte un drošība ir mūsu absolūtās prioritātes. Mūsu produktiem tiek veikta stingra pārbaude, tostarp mikroskopiskā analīze, lai nodrošinātu, ka tie atbilst mūsu augstajiem standartiem, pirms tie kļūst pieejami mūsu klientiem. Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti un drošību ir iemesls, kāpēc mēs ar lepnumu varam teikt, ka visi mūsu produkti ir sertificēti un liela daļa no tiem ir ražoti ES. Varat paļauties, ka mūsu produkti atbildīs jūsu vajadzībām un pārsniegs jūsu cerības.Apmācības


Mūsu apmācību kursi sniedz gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas, lai palīdzētu Jums kļūt par prasmīgu un pārliecinātu meistaru. Mūsu kursi ir paredzēti gan iesācējiem, gan pieredzējušiem meistariem, kuri vēlas uzlabot savas prasmes. Pieredzējis treneris sniegs personalizētus norādījumus, lai palīdzētu Jums uzlabot savu darbu un gūt panākumus šajā aizraujošajā nozarē.


Paldies, ka izvēlaties mūs par savu partneri. Mēs ceram palīdzēt sasniegt Jūsu mērķus un kļūt par daļu no Jūsu veiksmes stāsta. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu produkti kopā ar mūsu profesionālajiem apmācības kursiem palīdzēs Jums gūt panākumus šajā aizraujošajā nozarē.Salidzini.lv logotips Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos